![]() |
e-mail: sklep@mobilator.pl tel.: +48 508-235-505 |
|
Ultra mobilny komputer przenośny (UMPC) WIBRAIN B1H to niewątpliwie ciekawostka technologiczna na rynku komputerowym. Jest to jeden z najmniejszych komputerów przenośnych. Waży zaledwie 526 gramów a jego wielkość jest równie zaskakująca - 192 mm x 82 mm x 28,5 mm. Istnieje wiele przenośnych urządzeń PDA na rynku pracujących na Windows Mobile, natomiast żaden z nich nie pracuje na Windows XP Home. Ten niewielkich rozmiarów netbook to bardzo mocny komputer. Jego dane techniczne zbliżone są do parametrów komputerów stacjonarnych na których codziennie pracujemy.
WIBRAIN B1H posiada dysk 60 GB, pamięć RAM 1 GB oraz procesor VIA 1,2 GHZ , co oznacza że praktycznie każda aplikacja typu desktop działa bez problemu. Ekran dotykowy 1024x 600 o wielkości 4,8 cala sprawia, że bardzo wygodnie możemy poruszać się zainstalowanych aplikacjach. Klawiatura jest w standardzie Qwerty dlatego możemy tworzyć notatki, raporty i inne dokumenty nie zastanawiając się w którym miejscu jest poszukiwana litera.
Kamerka internetowa zamontowana w lekkim UMPC WIBRAIN sprawia, że korzystając z tego urządzenia UMPC można przeprowadzać wideo konferencje. WIBRAIN B1H zasilany jest bateriami, które naładowane wystarczają na około 2,5 - 3,5 godzin pracy.
|
| WWAN (GSM Internet): | Nie (Opcjonalnie TAK - modem HSDPA na USB) |
| WLAN: | IEEE 802.11 b/g |
| Bluetooth: | Bluetooth 2.0 |
| Procesor: | VIA C7M 1.2 GHz |
| Pamięć: | 1 GB DDR2 |
| Chipset: | VX700 |
| Wyświetlacz: | 4.8" WSVGA (1024x600) |
| Karta Graficzna: | Zintegrowana |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Obrotowa Matryca: | Nie |
| Dysk twardy: | 1.8” 60 GB |
| BIOS: | ---------- |
| Zewnętrzny wyświetlacz VGA: | TAK - poprzez przejściówke na USB (w zestawie) |
| LAN: | TAK - poprzez przejściówkę na USB (opcja) |
| Kamera wbudowana: | Tak |
| Audio: | 2 głośniki stereo |
| Ochrona: | Nie |
| Wyjście TV: | Nie |
| Wejścia/Wyjścia: | 1 x USB 2.0, słuchawki, mikrofon |
| Klawiatura: | QWERTY - 50 klawiszy |
| Dodatkowe urządzenia sterujące: | Touchpad z funkcją scroll |
| Bateria: | Lithium Ion - 4 komory |
| Czas pracy na baterii: | Bateria standard 2,5 - 5 h / Duża bateria 5 - 6 h |
| Mechanika i rozmiary: | 192 x 82 x 28.5 mm / waga 526 g |
| CD/DVD: | Nie (Opcjonalnie TAK - zewnętrzny na USB) |
| System operacyjny: | Microsoft Windows XP Home / Professional |
| Czytnik kart Flash: | Nie |
| GPS: | Nie (Opcjonalnie TAK - mini GPS zewnętrzny - Bluetooth) |
| Tuner TV: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
AKTUALNA CENA |
|
| 0.00 | Netto |
| 0.00 | Brutto |